Elektro převodovky pro mlýnky na maso, motory s převodovkou na mlýnky, grily, kotle, čelní mezipřevodovky, štípačky

Elektro převodovky pro mlýnky na maso, motory s převodovkou na mlýnky, grily, kotle, čelní mezipřevodovky, štípačky máme skladem. Pro bližší informace můžete rozkliknout konkrétní kategorii nebo nás rovnou kontaktovat mailem či telefonicky. Náš personál vám ochotně přiblíží naši nabídku a bližší podmínky. Elektropřevodovky malé – kombinace (mlýnky na maso a jiné malé elektropohony) Malým elektropřevodovkáj se věnujeme již roky a z praxe jsme pro Vás vybrali typy, které jsou pro elektropřevodovky ideální.

elektropřevodovky pro mlýnky na maso vybo gears

Elektropřevodovka pro mlýnek na maso, motor s převodovkou na mlýnek, gril, kotel, čelní mezipřevodovka, štípačka

Elektropřevodovka v různých provedeních pro různé využití. V nabídce máme převodovky pro mlýnky na maso. Nabízíme k ním možnost dokoupení elektromotoru a dokonce vám ho smontujeme k převodovce zcela zdarma. V případě potřeby umíme dodat i frekvenční měnič pro ještě lepší regulaci otáček motoru pro váš mlýnek. V nabídce máme také elektropřevodovky pro gril, elektropřevodovky pro kotel, převodovky pro štípačky a čelní mezipřevodovky. Všechny elektro převodovky nabízíme ve výhodných cenách s rychlým doručením po celé zemi. V eshopu si můžete konkrétní typy prohlédnout a pohodlně vybrat.

Převodovky pro grily, kotle, mlýnky na maso – prodej

Převodovky pro grily, kotle a mlýnky na maso – prodej. Prodejem malých a speciálních převodovek se zabýváme již dlouhá léta a díky tomu jsme v této oblasti získaly množství neocenitelných zkušeností, o které se nyní dělíme s našimi zákazníky. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a vysvětlíme vše co budete požadovat. Všechny naše převodovky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů nejmodernějšími postupy. Zárukou kvality převodovek je značka VYBO Electric, která patří mezi největší prodejce převodovek na trhu.

Převodovka pro mlýnek na maso, gril, kotel – ceník

Převodovka pro mlýnek na maso, gril, kotel – ceník online. Při našich převodovek máte většinou možnost přímé koupě s rychlým dodáním. Přepravní náklady jsou velmi nízké a to díky našemu příspěvku, který tvoří téměř polovinu z ceny poštovného. Pokud jste v našem eshopu našli převodovku, o kterou máte zájem, avšak při ní není uvedena cena, nezoufejte. Danou převodovku máme s velkou pravděpodobností na skladě. Je však nutné si cenu vyžádat individuálně. Můžete tak učinit na telefonním čísle nebo emailem. Tyto kontaktní údaje naleznete v hlavičce našeho eshopu.

Převodovky s elektromotory pro mlýnky na maso – nejvíce osvědčené z praxe jsou pro vás vybrané níže.
Nabízíme možnost i pro elektromotory na 230V (jednofázové) a také 400V.
Výstupní otáčky jsou volitelné:

Vyberte si doporučenou možnost:
Možnost 1/ elektromotor a elektropřevodovka
Typ: 1ALZV71M-4 WGB040i15P71B14 0,55 kW; 90 ot.min.-1; dutý hřídel Ø 18 mm; 400 V; 50 Hz; IP55; přírubový;
Cena……………: dohodou
Možnost 2/ elektromotor a elektroprevodovka
Typ: 1AL80A-4 WGB050i15P80B14 0,55 kW; 90 ot.min.-1; dutý hřídel Ø 25 mm; 400 V; 50 Hz; IP55; přírubový;
Cena……………: dohodou
šneková elektropřevodovka malá

Možnost 3/ elektromotor a elektropřevodovka
Typ: 1AL80B-4 WGB050i15P80B14 0,75 kW; 90 ot.min.-1; dutý hřídel Ø 25 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Možnost 4/ elektromotor a elektropřevodovka
Typ: 1ALZV80B-4 WGB050i15P80B14 1,1 kW; 90 ot.min.-1; dutý hřídel Ø 25 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Možnost 5/ elektromotor a elektropřevodovka
Napájanie 230 V – šnekové
Typ: JMC80S-4 WGB050i15P80B14 0,55 kW; 90 ot.min.-1; dutý hřídel Ø 25 mm; 230 V; 50 Hz; IP55; přírubový;
Cena……………: dohodou

Možnost 6/ elektromotor a elektropřevodovka
Typ: JMC80M-4 WGB050i15P80B14 0,75 kW; 90 ot.min.-1; dutý hřídel Ø 25 mm; 230 V; 50 Hz; IP55; přírubový;
Cena……………: dohodou

Možnost 7/ elektromotor a elektropřevodovka
Napájanie 400 V – čelné
Typ: 1AL80B-4 HG01i14.62P80B14 0,75 kW; 90 ot.min.-1; hřídel Ø 20 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Možnost 8/ elektromotor a elektropřevodovka
Typ: 1ALZV80B-4 HG01i14.62P80B14   1,1 kW; 90 ot.min.-1; hřídel Ø 20 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Doporučuje:
Michal Potočka
Specialista prodeje pro kombinované pohony (elektromotory+elektropřevodovky+frekvenční měniče)
VYBO Electric a.s.
e-mail: potocka@vyboelectric.eu
GSM CZ: +420 607 351 715

 

Další možnost kterou nabízíme ke malým elektropřevodovkám je opravdu úžasný vynález moderní doby- frekvenční měnič. Frekvenční měnič dokáže zaručit plynulou regulaci otáček elektromotoru s elektropřevodovkou. Od 0,1 otáčky až po maximální otáčky limitované výkonem. Při koupi elektromotoru a elektropřevodovky poskytujeme ke frekvenčním měničem ještě věrnostní balíkové slevy.

Přejeme Vám příjemnou práci,

Michal Potočka,Specialista prodeje

šneková elektropřevodovka malá šneková elektropřevodovka malá šneková elektropřevodovka malá

 

 

Elektropřevodovky – údržba převodovky

Elektropřevodovky a důležitost jejich údržby. Údržba v pravidelných intervalech je klíčovým předpokladem dlouhodobého výkonu průmyslové převodovky. Preventivní a proaktivní údržba pomůže zabránit výpadkům převodovek používaných ve vašem průmyslovém zařízení. Tento příspěvek se zabývá proaktivními a preventivními údržbovými tipy pro průmyslové převodovky. Zde je několik jednoduchých údržbových tipů, které pomohou udržet vaši průmyslovou převodovku v dobrém provozním stavu.

  • Průmyslovou převodovku skladujte v suchém prostředí: Toto je velmi důležitý požadavek. Převodovka by se měla skladovat na suchém místě, aby se snížily možnosti nepracovních komponentů. Pravidelně čistěte sklad a zařízení. Udržováním zařízení a pracovního prostředí bez prachu a nečistot lze snadno snížit svou ekologickou stopu. Před přípravou pro kontrolu vždy vyčistěte kontrolní porty převodovky. Zkontrolujte i magnetické sběrače nečistot a filtrační prvky.
  • Zkontrolujte, zda převodovka pracuje podle specifikací výrobce: Zkontrolujte, zda se převodovka používá podle tepelných a mechanických parametrů doporučených výrobcem. Mnohonásobně jsou převodovky provozovány nad rámec doporučení výrobce a jsou provozovány na vyšším výkonu, než je doporučeno. Toto ovlivňuje výkon zařízení a také snižuje jeho skladovatelnost.
  • Pravidelně monitorujte teplotu: Teplota převodovky by se měla pravidelně kontrolovat, aby se zabránilo přehřátí. Zkontrolujte také kolísání teploty. Mezi příznaky přehřátí mohou patřit pěnové zaměřovací sklo, odbarvení pouzder, pálené barvy na krytech a znetvořené plastové komponenty. Můžete provést rychlý test, abyste zkontrolovali prohřátí. Na převodovku nastříkejte vodu a zkontrolujte, zda se vypařuje, vaří nebo praská. Pokud voda zmizí, převodovka se prohřeje. Kromě toho můžete hledat příznaky děrování zubů ozubeného kola. Piting je definován jako povrchový tlak. Povrchový tlak zubů ozubení můžete korigovat snížením jeho hmotnosti a rychlosti. Jako součást preventivní údržby nezapomeňte zkontrolovat hřídele, magnetické zátky a ložiska.
Proč elektropřevodovku, převodovku od nás?

– široká nabídka, ve které máme elektro převodovky pro mlýnky na maso, motory s převodovkou na mlýnky, grily, kotle, čelní mezipřevodovky, štípačky
– nejlepší ceny speciálních převodovek na trhu
– okamžitá dostupnost zboží díky skladu s velkými zásobami
– s výběrem vám poradíme bezplatně a na počkání
– možnost dokoupení elektromotoru k převodovce
– tisíce spokojených zákazníků v CZ/SK

Comments are closed.