Elektromotory se zvýšeným výkonem 1ALZ

Elektromotory se zvýšeným výkonem 1ALZ – progresivní řada. Jde o speciální výkonné elektromotory, které se jednoduše dají popsat následovně. Představte si například běžný čtyřpólový motor s výkonem 4kW, který se vyrábí standardně v rámu 112M. Při elektromotoru se zvýšeným výkonem se v rámu 112M dá vyrobit motor s výkonem až 5.5kW. A o to jde při sérii motorů 1ALZ a 1LCZ. Vyšší výkon v menším rámu. V nabídce máme několik základních kategorií podle požadované rychlosti motoru. Všechny potřebné bližší informace naleznete u jednotlivých produktů.

Elektromotor se zvýšeným výkonem 1ALZ

Elektromotor se zvýšeným výkonem 1ALZ patří mezi pokrokové zařízení současné doby. Potřeba kompaktnosti motorů je s rychlým pokrokem technologií velmi výrazná. Za vývojem a výrobou elektromotorů se zvýšeným výkonem je speciální proces a z výrobního hlediska je náročnější než u standardních motorů. Vyšší výkon v menším rámu se dosahuje pomocí většího množství statorových plechů a delší rotorové kleci. Co se týče spolehlivosti a životnosti, je identická jako při standardním třífázovém elektromotoru. Rozdíl je jen v procesu výroby.

Elektromotory se zvýšeným výkonem na skladě

Elektromotory se zvýšeným výkonem na skladě. Všechny výkonové typy motorů 1ALZ v naší nabídce máme naskladněné. To znamená, že za jejich dodávkou nebudete dlouho čekat. Objednávky vyřizujeme postupně ihned po jejich přijetí a elektromotory odesíláme velmi rychle, často již do 24-48 hodin od přijetí objednávky. Náš přepravce vám je pak doručí až ke dveřím ve velmi krátkém čase. Za standardních okolností víme tyto motory doručovat již od 24-48 hodin po celé ČR. V případě pokud potřebujete předem vědět přesný čas dodání, prosím, kontaktujte nás pro ověření dostupnosti.

Progresivní elektromotory 1ALZ

Progresivní elektromotory se stávají stále více žádanými. Zákazníci je často upřednostňují před standardními motory. Hlavním důvodem je samozřejmě zvýšený výkon v menším rámu. V případě potřeby vám umíme s výběrem vhodného motoru poradit. Všichni naši návštěvníci a zákazníci mohou využít naše služby bezplatného poradenství. Stačí nás telefonicky nebo emailem kontaktovat a ochotně si vyslechneme vaše otázky a poradíme vám.

Prodej elektromotorů v online e-shopu

Prodejem elektromotorů a podobného sortimentu se zabýváme již dlouhá léta. Během naší dlouholeté praxe jsme se hodně naučili a naši nabídku jsme neustále vylepšovali, abychom vám věděli nabízet jen tu nejvyšší kvalitu. V našem online e-shopu prodáváme množství druhů elektromotorů, mezi ty nejpopulárnější a nejprodávanější patří následující kategorie:
– jednofázové elektromotory na 230V
– standardní třífázové elektromotory
– třífázové elektromotory se zvýšeným výkonem
– elektromotory s brzdou
– pilové elektromotory
– vibrační elektromotory
– a mnohé jiné typy motorů …

V naší nabídce ale najdete kvantum jiných typů a také jiných produktů, jako jsou například:
– šnekové převodovky
– čelní převodovky
– komplety pro mlýnky na maso
– mezipřevodovky
– frekvenční měniče
– vstupní a výstupní tlumivky
– frekvenční měniče na čerpadlo
– tlakové snímače
– a mnohé další produkty …

Proč si objednat elektromotor od nás?

Elektromotor z našeho e-shopu je garancí záruky. Nakoupit u nás se vyplatí a existuje na to více důvodů, z nichž uvádíme pár:
– nejlepší poměr ceny a kvality na trhu
– velmi rychlé dodání po celé ČR
– široký výběr produktů
– bezplatné poradenství s výběrem vhodného produktu
– téměř polovinu přepravy vám proplatíme my
– bezpečně zabalené motory
– přehledný a intuitivní proces online objednávky, který zvládne skutečně každý