Frekvenční měnič na čerpadlo X550

Frekvenční měnič na čerpadlo X550 máme neustále na skladě. Několik výkonových typů na 230V i na 400V. Všechny za výhodné ceny s rychlým doručením po celé republice. Vysoká kvalita garantovaná značkou VYBO Electric. Objednávejte online v našem eshopu nebo telefonicky či emailem. Všechny objednávky odesíláme obratem.

Frekvenční měniče na čerpadla X550

Frekvenční měniče na čerpadla X550 patří ke špičce na trhu. Jsou připraveny k okamžitému použití a zařazení do provozu. Mají kvantum funkcí, jako standardních tak i nadstandardních. Jsou chráněny IP65 a splňují přísné standardy. Jsou vhodné do prašného nebo mokrého prostředí, kde odvádějí stoprocentní výkon. V případě potřeby je vám k dispozici náš personál, který vám ochotně poradí s výběrem vhodného frekvenčního měniče na čerpadlo.

Frekvenční měniče na čerpadlo X550 230V, 400V

Frekvenční měniče X550 230V, 400V jsou vysoce kvalitní přístroje s rozsahem výstupní frekvence od 0 až do 400Hz. Točivý moment elektromotoru dokáží zesílit až o 20%. Jsou ideální pro řízení asynchronních elektromotorů a disponují komunikačním rozhraním MODBUS RTU. Jelikož jsou vybaveny nadstandardním krytím IP65 vydrží vysokou zátěž i ve ztížených podmínkách. Disponují také zabudovaným PLC, PID, AVR atd. Samozřejmostí je i bezpečnostní funkce EMS pro okamžité zastavení.

Frekvenční měnič na čerpadlo – prodej, eshop

Prodejem frekvenčních měničů na čerpadlo se zabýváme již dlouhá léta. Díky tomu máme specifickou nabídku plnou kvalitních přístrojů. Nemusíte se ničeho obávat, frekvenční měnič X550 je předprogramovaný na okamžité používání. Vše co musíte udělat pro jeho výkon je zapojit ho do elektrické sítě a stisknout tlačítko START. V případě potřeby většího množství frekvenčních měničů nás neváhejte kontaktovat pro individuální nabídku.

Frekvenční měniče na čerpadlo X550 – skladem

Frekvenční měniče na čerpadlo na skladě. Díky velkému skladu jsme schopni objednávky odesílat ihned po přijetí. Měniče frekvence na čerpadlo tak víme doručovat často již do 24 hodin od objednání. Tento model měniče frekvence se používá v různých odvětvích průmyslu. Konkrétní použití najde např. při textile, vzduchotechnice, frézách, řezacích strojích, bruskách, čerpadlech a mnoha dalších přístrojích.

Proč frekvenční měnič na čerpadlo od nás?

Frekvenční měnič na čerpadlo je velkým pomocníkem, samozřejmě pokud poctivě dělá svou práci. Při sérii X550 si tím můžete být jistý. Svůj nákup nebudete litovat. Uvádíme pár důvodů pro nákup z našeho eshopu:
– široké portfolio měničů
– nejlepší ceny na trhu
– rychlé dodání měničů na čerpadlo
– konzultace při výběru vhodného měniče
– kromě měničů máme v nabídce i elektromotory a jiné produkty