Jednofázové elektromotory 1ALJ 2800 ot.min-1

Zobrazuji všech 9 výsledků

Jednofázové elektromotory 1ALJ 2800 otáček na 220V/230V držíme neustále na skladě. Rozsah výkonu této řady je od 0,18kW do 3kW. To pokryje všechny menší aplikace, na které se standardně jednofázové elektromotory používají. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi a ochotně vám poradíme s výběrem vhodného jednofázového elektromotoru.

Jednofázový elektromotor 1ALJ 220V/230V – 2800 ot.min-1

Jednofázový elektromotor 1ALJ 220V/230V značky VYBO Electric je určen pro jednofázové napájení. Zařízení se vyznačují vysokou kvalitou a bezpečným a spolehlivým provozem. Mají bohaté využití, které najdeme především v domácnostech, obchodech nebo kancelářích, kde se používají jako pohony v různých zařízeních např. elektrické nářadí, ventilátory, čerpadla, mlýnky, vzduchové kompresory, dopravníky atd …

Jednofázové elektromotory 1ALJ 220V/230V 2800 otáček – prodej, e-shop

Jednofázové elektromotory 220V/230V 2800 otáček – prodej. V našem e-shopu si můžete objednat elektromotor ihned. Prodej jednofázových elektromotorů patří mezi gro naší činnosti. Díky velkému skladovacímu prostoru víme skladovat všechny základní typy jednofázových motorů a odesílat je zákazníkům ihned po objednání. Motory třídy ALJ jsou kompaktní, ale zároveň výkonné a spolehlivé. Pomohou v různých menších dílnách při různých aplikacích. Díky naší široké nabídce jednofázových elektromotorů si u nás vybere opravdu každý.

Jednofázový elektromotor 220V/230V – ceník, cena

Jednofázový elektromotor 220V/230V u nás najdete za nejlepší ceny na trhu. Kompletní ceník, resp. jednotlivé ceny jednofázových motorů uvádíme při konkrétních výkonových typech. Zákazníkům také nabízíme za příplatek možnost jiného než standardního provedení elektromotoru. Standardní provedení je B3 – patkové, no v nabídce máme i ostatní běžné provedení elektromotorů například B5 – přírubové a pak také kombinaci patek a příruby v různých velikostech.

Jednofázové elektromotory 230V – online parametry

V následující tabulce najdete online parametry k jednofázovým elektromotorem 220V – 230V. Bližší popis jednotlivých výkonových typů naleznete po rozkliknutí a výběru z nabídky výše.

Velikost rámu 63 – 100 mm
Výkon 0,18 kW – 3 kW
Počet pólů 2
Rychlost 2800 ot./ min -1
Integrované 2 kondenzátory rozběhový a pracovní
Dostupná provedení IM B3, IM B35, IM B5, IM B14, IM B34

 

Proč objednat jednofázový elektromotor od nás?

Důvodů proč si jako dodavatele jednofázového elektromotoru vybrat nás je skutečně mnoho. Uvádíme jen pár:
– nejlepší cenové podmínky na trhu
– velmi rychlé dodání až k vašim dveřím
– téměř polovinu přepravy vám proplatíme na naše náklady
– v naší nabídce si najde svůj elektromotor skutečně každý
– dlouhá léta zkušeností v oboru a bezplatné konzultace