Průmyslové elektropřevodovky, převodovky

Průmyslové elektropřevodovky, převodovky dodáváme v široké škále provedení dle požadavků zákazníků. Prodej průmyslových elektropřevodovek patří mezi jeden z pilířů naší společnosti. V nabídce máme standardní převodovky jako jsou čelní či ploché převodovky, ale i různé jiné. Naše převodovky splňují nejpřísnější standardy kvality a jsou stavěny do těch nejtěžších podmínek. V případě zájmu o průmyslovou převodovku nás kontaktujte emailem nebo telefonicky a ochotně vám poskytneme bližší informace.

Průmyslová elektropřevodovka – převodovka PRŮMYSLOVÉ elektropřevodovky vybo gears

Průmyslová elektropřevodovka – převodovka je uzavřený systém, který přenáší mechanickou energii do výstupního zařízení. Elektropřevodovky mohou měnit svou rychlost, točivý moment a jiné atributy na přeměnu energie na použitelný formát. Elekropřevodovka se používá v různých zařízeních pro široké spektrum účelů. Tyto stroje mohou zpomalit rychlost otáčení, aby se zvýšil točivý moment a rychlost. Níže jsou vysvětleny některé z různých typů průmyslových elektro-převodovek a jak se běžně používají.

Elektropřevodovky do průmyslu

Elektropřevodovky do průmyslu musí splňovat řadu požadavků. Musí být spolehlivé, přesné, pevné, nekazové a jednoduše instalovatelné. Všechny tyto atributy splňují převodovky od VYBO Electric. Distribuujeme elektropřevodovky pro všechny aplikace v různých průmyslových odvětvích. Jde například o automobilový průmysl, energetiku, dopravníky či různé výrobní linky a další. Pokud si nejste jisti jakou převodovka by byla pro vaše potřeby nejlepší, náš personál vám ochotně poradí. Prodejem převodovek se zabýváme dlouhá léta a proto jsme v této oblasti specialisté, na kterých se můžete spolehnout.

Elektropřevodovky ceník, eshop

Elektropřevodovky ceník v eshopu. Při mnoha elektropřevodovkách v našem eshopu najdete uvedené ceny, za které je možné si dané převodovky ihned objednat. Takto objednané převodovky doručujeme často již do 24 hodin. V případě velkých průmyslových převodovek jde často o individuální nabídky specifické pro konkrétního zákazníka. Z toho důvodu při těchto větších převodovkách ceny nemusí být uvedeny. Rádi vám ale cenovou nabídku připravíme na míru dle vašich požadavků a možností. I v tomto případě uděláme všechno proto, abychom vám převodovku dodali v co nejkratším čase a za co nejvýhodnějších podmínek.

Elektropřevodovka prodej, obchod – 6 typů

Elektropřevodovka prodej – v našem obchodě. Prodej převodovek za nejlepší ceny na trhu. Bezkonkurenční poměr ceny a kvality a rychlé doručení je důvodem vracejících se zákazníků, kteří u nás převodovky nakupují opakovaně. Můžete se na nás spolehnout. Profesionální přístup a odbornost je samozřejmá. Obchod s převodovkami s rychlým doručením po celé republice.

1. TYP – spirálová elekropřevodovka

Spirálová průmyslová elektropřevodovka je nízkoenergetická a má kompaktní velikost. Toto zařízení se používá v široké škále průmyslových aplikací, ale typicky v těžkých provozech.

Spirálová převodovka je oblíbená a používá se ve výrobě::

 • plastů,
 • cementu,
 • gumy,
 • a dalších těžkých průmyslových prostředích.

Využívá se také v:

 • drtičích,
 • extruderech,
 • chladičích,
 • dopravnících.

Spirálová elektro-převodovka je jedinečná tím, že je upevněna v úhlu, který při pohybu umožňuje, aby více zubů pracovalo ve stejném směru. To poskytuje konstantní kontakt na dané časové období. Spirálové elektropřevodovky extrudéru se používají při maximální torzní tuhosti a při nízkohlučných aplikacích. Extruzní elektropřevodovky se používají v  průmyslu na výrobu a zpracování plastů a ve strojích, které vyžadují vysoký mechanický výkon.

2. TYP – koaxiální spirálová inline elektropřevodovka

koaxiální šroubová průmyslová elektropřevodovka je ideální pro náročné aplikace. Koaxiální spirálové čáry jsou známé svou kvalitou a účinností. Jsou vyráběny s vysokým stupněm specifikace, což umožňuje maximalizovat zatížení a převodové poměry.

3. TYP – šikmé spirálové převodovky

Hlavním znakem tohoto typu převodovky je zakřivená souprava zubů umístěna na kuželovitém povrchu. Kuželová šikmá převodovka slouží na rotační pohyby mezi neparalelními hřídeli.

Tyto průmyslové převodovky se obvykle používají:

 • v lomech,
 • v těžebním průmyslu,
 • na dopravních prostředcích.
4. TYP – šikmá kuželová elektropřevodovka

Šikmá kuželová elektro-převodovka je pozoruhodná svou pevnou a monolitickou konstrukcí, která ji činí použitelnou vtěžkých nákladech a jiných aplikacích. Tyto průmyslové elektropřevodovky poskytují mechanické výhody, když jsou namontovány na správném výstupu hřídele motoru. Tyto průmyslové elektro-převodovky  sú vysoko prispôsobiteľné na základe počtu zubov a ozubených kolies. Zvyčajne tak môžete nájsť tú ktorá, vyhovuje vašim potrebám.

5. TYP – redukční převodovky na redukci závitů

Průmyslové elektropřevodovky s redukcí šneku se používají k pohonu těžkých provozů. Šnekové elektropřevodovky se používají tehdy, když je třeba zvýšit rychlost mezi nepřekříženými hřídeli s křížovou osou. Tento typ průmyslové elektropřevodovky využívá šnekové kolo, které má velký průměr. Šnek nebo šroub zabírá se zuby v obvodové oblasti převodovky. Otáčivý pohyb šneku způsobuje, že se kolo pohybuje podobně v důsledku šroubového pohybu.

Většina těchto průmyslových převodovek se používá v těžkém průmyslu, jako například výroba:

 • hnojiv,
 • chemikálií,
 • zpracování hornin.
6. TYP – planetová elektropřevodovka

Planétová elektropřevodovka je ideální pro svou odolnost, přesnost a funkčnost a je pozoruhodná svými přesnými aplikacemi. Tento typ převodovky prodlužuje životnost vašeho zařízení a optimalizuje výkon. Planetové převodovky se dodávají buď v pevném typu dutého formátu nebo s různými možnostmi montáže včetně příruby, hřídele nebo nohy.

průmyslová elektropřevodovka průmyslové elektropřevodovky

Comments are closed.