Elektromotory, elektromotor 1AL

Elektromotory, elektromotor AL - prodej, online eshop. Elektromotory nejvyšší kvality vyráběné z kvalitních materiálů. Nejlepší poměr ceny a kvality na trhu. Díky velkému skladu víme doručovat motory expresně rychle. Standardní typy už do 24 hodin od objednávky. Téměř polovinu poštovného proplatíme za vás. Objednávejte elektromotory online v eshopu nebo telefonicky či emailem.

Třífázové elektromotory 1AL

(maximální kvalita, nízká cena) trojfázové elektromotory vybo gears

Elektromotory řady AL se řadí mezi nejvyšší kvalitu elektromotorů používanou na Evropském trhu. Jsou vyvinuté a vyráběné speciálně pro evropský průmysl a trh, obzvláště pro západní Evropu(Německo, Benelux, Rakousko ..). Vyznačují se vzhledově moderním designem vytvářeným Hi-TECH technologiemi navrženými mnohaletými zkušenostmi. Specifické křivky elektromotoru AL snižují teplotu a hlučnost za chodu. Design elektromotorů AL je maximálně optimalizován pro perfektní chod s nejnižšími možnými vibracemi s vysokou přetížitelností. Elektromotory AL jsou navrženy tak, že je lze zapnout přímo, nebo i přes frekvenční měnič. Jsou optimalizovány pro frekvenční měniče VYBO Electric.

Elektromotory se zvýšeným výkonem 1ALZ - progresivní řada

(maximální kvalita, nízka cena)
Zesílený ložiskový štít
Těsnicí clona IP55
Kovový kryt ventilátoru
Adaptivní možnost montáže patek

Co je elektromotor se zvýšeným výkonem?

Elektromotor se zvýšeným výkonem je speciálně vyvinutý typ elektrického motoru, který má zvýšený výkon ve standardním statorovém jádru. Například elektromotor 4kW, 4 pólový (1481 otáček) se vyrábí v rámu 112M - čili v osové výšce 112 milimetrů a v rámové délce M. Avšak elektromotor se zvýšeným výkonem se vyrobí v rámu 112M ale jeho výkon je až 5,5kW.

Jak to výrobce dosáhne?

Výrobce použije delší "statorový paket" čili ve statoru elektromotoru se nachází větší množství statorových plechů a delší rotorová klec. Slangově můžeme říci, že elektromotor je uvnitř "více napressovaný". Ale zvenku je rozměrově úplně stejný jako standardní elektromotor.

Jaká je životnost typu elektromotoru se zvýšeným výkonem?

Stejná jako u standardního elektromotoru. Rozdíl je jen v složitosti technologického postupu. Vyrobit elektromotor se zvýšeným výkonem je technologicky mnohem náročnější avšak výsledek stojí za to. Naše společnost nabízí celé portfolio těchto typů elektromotorů se zvýšeným výkonem v řadě 1ALZ s dlouholetým testováním v praxi. Neváhejte si vybrat z naší série 1ALZ a 1LCZ.

Elektromotory 3AL-IE3

Elektromotory 4AL-IE4

Elektromotory MS

(sekundární produkt, nižší kvalita)

Elektromotory 1AL

Elektromotory 1AL patří mezi nejkvalitnější třífázové motory dostupné na trhu. Používají je tisíce klientů po celé republice již dlouhá léta.


Elektromotor 1AL prodej

Elektromotor 1AL - prodej online v eshopu. V našem eshopu naleznete širokou nabídku elektromotorů 1AL rozdělených do přehledných kategorií podle rychlosti motoru. Základní kategorie jsou: 2800 otáčkové motory (dvoupólové), 1400 otáčkové motory (čtyřpólové), 1000 otáčkové motory (šestpólové) a 700 otáčkové elektromotory (osmpólové).


Synchronní rychlost elektromotoru

Jedním z nejčastěji používaných elektrických motorů je indukční elektromotor. Tento elektromotor nazýváme i asynchronním elektromotorem, protože běží rychlostí nižší, než je jeho synchronní rychlost. Zde je třeba definovat, co je synchronní rychlost. Synchronní rychlost je rychlost otáčení magnetického pole v rotačním stroji a závisí na frekvenci a počtu pólů stroje. Indukční motor běží vždy při rychlosti nižší než synchronní otáčky. Rotující magnetické pole, které se vyrábí ve statoru vytvoří tok v rotoru, a tedy bude rotor otáčet. Kvůli zaostávání proudu proudění v rotoru s proudem toku ve statoru, rotor nikdy nedosáhne svou rychlost otáčení magnetického pole, tedy synchronní rychlost.


Typy indukčního elektromotoru

V zásadě existují dva typy indukčních elektromotorů. Asynchronní elektromotory rozdělujeme podle vstupního napájení.


Rozdělení asynchronních elektromotorů:
- Jednofázový asynchronní elektromotor
- Třífázový asynchronní elektromotor
- Jednofázový indukční elektromotor není samočinným elektromotorem a třífázový indukční elektromotor je samočinným elektromotorem.

Třífázový asynchronní elektromotor

Třífázový asynchronní elektromotor běží na tři fáze střídavého napájení. Třífázové indukční elektromotory se ve velké míře používají v různých průmyslových aplikacích a to pro tyto výhody:

- mají velmi jednoduchou a robustní (téměř nerozbitnou) konstrukci
- jsou velmi spolehlivé a mají nízké náklady
- mají vysokou účinnost a dobrý účiník
- požadovaná minimální údržba
- 3-fázový indukční motor má samočinný start a proto není potřeba žádný startovací motor

Mají ale také určité nevýhody:

- rychlost klesá s nárůstem zatížení, stejně jako elektromotor se stejnosměrným proudem
- pokud se má rychlost měnit, obětujeme její účinnost

Jednofázový asynchronní elektromotor

Jednofázové elektromotory jsou velmi široce používány v domácnostech, kancelářích, dílnách atd., protože napětí dodávané do většiny domů a kanceláří je jednofázové. Kromě toho jsou jednofázové elektromotory spolehlivé, levné, jednoduché a snadno se opravují.

Elektromotory 1AL ceník a e-shop

Elektromotory 1AL - online ceník dostupný v eshopu. Při každém konkrétním elektromotoru 1AL je uvedena jeho cena, za kterou si ho můžete v reálném čase objednat. V případě pokud máte zájem o jiné než standardní patkové provedení, můžete si jej také zakoupit. V nabídce máme několik provedení každého AL motoru. Ceník těchto motorů pravidelně aktualizujeme. Cena dopravy je stejně jako cena elektromotorů velmi výhodná. Téměř polovinu dodacích nákladů vám jako gesto sounáležitosti proplatíme my.

Třífázový elektromotor 1AL nejlepší ceny
Třífázový elektromotor 1AL od VYBO Electric je správná volba. Proč si koupit elektromotor od nás?
- nejlepší ceny na trhu
- tisíce spokojených zákazníků po celém světě
- jednoduchá a rychlá online objednávka motorů
- téměř polovinu poštovného vám proplatíme my
- velmi rychlé doručení, často již do 24 hodin
- bezplatné poradenství k výběru motoru