Vibrační motory (elektromotory)


Okamžitá expedice v den objednávky (do 13:00)

Vibrační motory VEV skladem

Vibrační motory (elektromotory) držíme neustále na skladě. Odesíláme ihned po přijetí objednávky a doručujeme často již do 24 hodin. Nejlepší poměr ceny a kvality vibračních motorů na trhu. Prodej vibromotorů v online eshopu. Kvalitní materiály, top kvalita. Naše motory mají široký rozsah odstředivých sil díky čemuž pokryjí všechny možné aplikace, stačí zvolit vhodný výkonový typ. V případě potřeby vám bezplatně poradíme s výběrem.
vibrační elektromotory vybo gears

Vibrační motor (elektromotor)

Vibrační motor – elektromotor je zařízení, které svými vibracemi může například pomoci vyprazdňovat sila, zhutňovat různé materiály, pohánět specifický dopravník apod. Aplikací je skutečně množství. Své popularitě se vibrační motor těší například ve stavebnictví, energetice, potravinářství, chemickém průmyslu či v těžkém průmyslu. V nabídce máme 2 podkategorie vibračních motorů a to: 3000 otáčkové vibromotory (dvoupólové) a 1500 otáčkové (čtyřpólové). Podle typu aplikace je nutné zvolit vhodnou variantu.

Vibrační elektromotory prodej, e-shop

Vibrační elektromotory prodej, e-shop online. Všechny vibrační motory máme online v nabídce našeho eshopu a jsou připraveny k okamžitému odeslání k vám. Díky optimalizovaným procesům v našem skladu víme logistický proces zkrátit tak významně, že motory máme připraveny k odesílání do pár hodin po přijetí objednávky. A to i v případě větších těžších motorů, se kterými musí kvůli jejich hmotnosti či velikosti manipulovat těžké mechanismy. Ceny za dodání motorů jsou velmi výhodné a stále se je snažíme zlepšovat, protože téměř polovinu přepravních nákladů hradíme my.

Vibrační elektromotor

Vibrační elektromotor – bližší informace o tomto významném typu motoru. Naše elektrické vibrační motory jsou výsledkem nejpokrokovější zkušenosti s projektováním pomocí trojrozměrného systému CAD se systémem analýzy pevnosti a zatížení s cílem poskytnout našim zákazníkům jeden z nejdůležitějších sortimentů vibračních elektromotorů, které jsou dnes dostupné na trhu.

Vibrační elektromotory – obchod, e-shop

Vibrační elektromotory – obchod. Elektromotory vibrační v lítinové konstrukci s masívnimi zesílenými ložiskami. Elektromotory vibrační jsou určené například pro kmitavý (vibrační) posuv materiálu.
Možnost připojení na frekvenční měnič zaručuje elegantní změnu intenzitu vibrování (neboli frekvence vibračního elektromotoru)
– Moderní dizajn
– vysoká kvalita
– vakuová impregnace vynutí
– high-tech strojní navýjení
– standardní – univerzálni rozměry

Elektromotory obsahují v základní výbavě:
– zesílené ložiska,
– masívni kostru

Využití vibračních elektromotorů:

Série BM je kompletní řada vibračních elektromotorů s montáží na nohy, který pokrývá většinu aplikačních potřeb na vibračních zařízeních v různých průmyslových odvětvích.
– pro vibrační zhutňování
– těžební průmysl
– kamenictví
– chemický průmysl
– potravinářský průmysl
– v slévárnách
– ocelářský průmysl
– frézovací průmysl
– recyklační průmysl
– keramický průmysl
– manipulace s práškem
– skladování materiálů
– kovoobrábění a povrchová úprava
– stavba
– a pod.

Všechny řady BM jsou vyráběny v souladu s platnými směrnicemi EHS (Bezpečnost strojů 2006/42/ES, Nízká napětí 2006/95/CE, Elektromagnetická kompatibilita 2004/108 / CE) a je k dispozici podle ATEX 94/9/CE, v provedení EX II 3D tD A22 IP65 pro zónu Dust-22 a 3G EEx nA II T3 pro zónu Gas-2.

Charakteristika vibračních elektromotorů

V textech níže si můžete přečíst další detaily o vibračních elektromotorech, které nabízíme.

Třífázové vstupní napětí:

Standardní provedení 50 Hz 220-230 / 380-400V; 60Hz 220-240 / 440-480V (pro velikosti 150 a 200 standardní provedení 50Hz- 380-400 / 660-690V, 60Hz 440-480 / 760-830V)
Speciální vstupní napětí je k dispozici na požádání.

Použití vibračního elektromotoru s frekvenčním měničem:

Vibrační motory série BM jsou vhodné pro použití s ​​frekvenčním měničem značky VYBO ELECTRIC (Rada STANDARD A550 nebo VECTOR V800).

Rychlost vibračního elektromotoru (vibrace / minutu):

standard:
2 póly: 3000 ot / min – 50 Hz 3600 ot / min – 60 Hz
4 póly: 1500 ot / min – 50 Hz 1800 ot / min – 60 Hz
6 pólů: 1000 ot / min – 50 Hz 1200 ot / min – 60 Hz
8 pólů: 750 ot / min – 50 Hz 900 ot / min – 60 Hz

Na požádání:
10 pólů: 600 ot / min – 50 Hz 720 ot / min – 60 Hz
12 pólů: 500 ot / min – 50 Hz 600 ot / min – 60 Hz

Zatížení vibračního elektromotoru:

Kontinuální činnost při maximální odstředivé síle (S1) s možností nastavení síly od 0 do 100% podle specifické odstupňované desky na excentrickém závaží.

Vibrační elektromotor – mechanická ochrana:

ochrana proti nárazům IP 65-7

Elektrický motor vibračního elektromotoru:

Elektromotor je konstruován s nízko ztrátovým křemíkovým magnetickým lamelovým jádrem, které umožňuje zvýšit účinnost při snížení zahřívaní.

Izolační třída:

– F standard
– H na požádání

Impregnace vinutí vibračních elektromotorů:

Impregnace vinutí je realizována systémem ASTM s polyesterovou pryskyřicí třídy H.

Pracovní teplota okolí vibračního elektromotoru:

od -20 ° C do + 40 ° C (-4 ° F / 104 ° F)

Ochrana před přehřátím:

Elektricky ovládaný motor chráněn termistorem (PTC nastaven na 130 ° C) je standardně od velikosti vibračních elektromotorů 50 (dostupný na požádání i v menších rozměrech).

Motorová hřídel:

Hřídele v oceli NiCrMo, tepelně zpracované.

Hlavní tělo vibračního elektromotoru:

Mechanická konstrukce je navržena tak, aby vydržela vysoké napětí, konstruovány z litiny (od velikosti 03) nebo ve vysoce odolném hliníku (do velikosti 02)

Povrchová úprava – lak:

Elektrostatické práškové lakování, epoxy-polyester, polymerované v peci.
Barva: modrá RAL 5010

Ložiska a mazání:

Ložiska s vysokým zatížením ve speciálních provedeních, které odolávají vysokým odstředivým silám a vibracím se speciálním mazáním s dlouhou životností. Labyrintový typ ložiskového těsnění pro mastnotu, s širokou zadržovací komorou.

Vibrační motory – na skladě – ceník

U většiny vibračních motorů na našem eshopu jsou uvedeny ceny. Kompletní ceník je na vyžádání. Většinu motorů máme zároveň na skladě. Stále nejste přesvědčen? Nezapomínejte na to, že:
– patříme k předním prodejcům vibračních motorů na trhu
– dennodenně expedujeme kvantum motorů do CZ/SK i celého světa
– kvalitu motorů vám garantujeme
– nejlepší poměr ceny a kvality vibromotorů