Pilové elektromotory - motory (ploché) VSC a VYC

Hliníkové (doporučujeme)

Odesíláme ihned po přijetí objednávky

Litinové

Pilové elektromotory – motory (ploché) VSC a VYC – jde o elektromotory využívané v průmyslu na zpracování dřeva. Mezi jejich hlavní výhody patří útlý design, který šetří prostor a spolehlivý provoz. Disponují odolnou kostrou vyrobenou z litiny a jsou dodávány se speciálními disky, pomocí kterých se uchytí pilový kotouč. Pilové elektromotory dodáváme za nejlepší ceny na trhu s rychlým doručením až k vašim dveřím.

Pilový elektromotor v hliníkovém rámu VSC a VYC od VYBO Electric

Pilový elektromotor v hliníkovém rámu od VYBO Electric je tou správnou volbou. Motor je vyroben z kvalitních pevných materiálů, ale zároveň je lehký a odolný. Široké výkonové spektrum zajistí personalizovaný výběr. Při pilových motorech si můžete vybrat i směr točení. Ať už máte zájem o levotočivý nebo pravotočivý pilový motor, všechny provedení máme ihned na skladě. Menší motory posíláme balíkovou přepravou a větší na polpaletách, kvůli jejich vyšší hmotnosti. Bezpečnost přepravy motoru k zákazníkům bereme jako prioritu.

Pilové motory VSC VYC prodej

Prodej pilových motorů za výhodné ceny. Doručujeme po celé republice v krátkém čase. V naší nabídce najdete několik kategorií pilových motorů a v jednotlivých kategoriích najdete několik výkonových typů. Většinu motorů si můžete ihned objednat v našem eshopu, který vám automaticky vypočítá i cenu za dopravu. Při zobrazení ceny za dopravu prosím berte v úvahu, že vidíte už zlevněnou cenu dopravy, jelikož vám proplácíme téměř polovinu ceny my. I takto se snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům.

Pilový motor plochý ceník, e-shop

Ceník pilových motorů najdete v našem eshopu. Jednotlivé typy motorů mají uvedenou cenu nad popisem. V případě pokud se tam cena nenachází, jde pravděpodobně o větší motor a cena je dostupná na vyžádání. V takovém případě nás stačí kontaktovat a cenu vám obvykle již do pár minut poskytneme. V případě telefonátu to je samozřejmě okamžitě. V našem eshopu najdete kromě pilových elektromotorů i kvantum jiných produktů. Ať už jiné typy elektromotorů, nebo třeba elektropřevodovky či frekvenční měniče.

Mýty o elektromotorech

Elektromotory jsou v průmyslu velmi běžným zařízením a mnozí inženýři jsou dobře obeznámeni s jejich provozem a fungováním. Nicméně někteří průměrní spotřebitelé si neuvědomují, že některé věci, které si myslí o elektromotorech a jejich účinnosti nemusí být vůbec pravdivé. Podívejte se na 5 hlavních mýtů o elektromotorech.

1. Oprava výkonového faktoru ušetří spoustu energie

Korekcí faktoru výkonu může dojít ke snížení spotřeby energie, ale jen o velmi malé množství. To znamená, že pokud vaše zařízení nutně nepotřebuje opravu faktoru výkonu, jeho zlepšení nebude mít vliv na váš účet za elektřinu. Úsporu energie ovlivňuje řada faktorů, včetně typu a délky vodičů, umístění zařízení na korekci faktoru výkonu (t.j. blíže k měřícímu přístroji zatížení motoru), kombinace elektrických zátěží připojených k vašemu měřiči atd. Je však velmi neobvyklé, že by úspory elektrické energie byly vyšší než 2%, a to ani v extrémních případech.

2. Časté spouštění motoru ho nepoškodí

Pokud není elektromotor určený na časté uvedení do provozu, je jisté, že jeho časté spouštění bude jeho životnost zkracovat. Počáteční startovací proud vytváří extra teplo, které je zpravidla rozptýlené během chodu motoru. Pokud ale motor mezi starty neběží dostatečně dlouho, nestihne se zbavit dodatečného tepla a vzniká riziko, že motor překročí svou maximální provozní teplotu.

3. Vyšší teploty nemají velký vliv na elektromotory

Každý správně navržený motor patří do specifické třídy izolace. Jeho třída definuje maximální provozní teplotu jeho okolí. Tato hodnota představuje prahovou teplotu, kterou by motor za žádných okolností neměl překročit. Je známo, že pro každých 18° F kdy se tato maximální hodnota překročí, životnost elektromotoru se sníží na polovinu.

4. Vysoce účinné motory umí ušetřit více energie než motory s běžnou účinností

Provozní rychlost indukčního motoru je ve skutečnosti nižší než jeho synchronní rychlost. Pokud se rotace hřídele motoru shoduje s frekvencí střídavého proudu, otáčení motoru je synchronní. Jev, který představuje rozdíl mezi skutečnými a synchronními otáčkami nazýváme „skluz“. Mnohé motory s vysokou účinností fungují s menšími skluzy plného zatížení nebo i při rychlostech mírně vyššími než srovnatelné motory s normální účinností. Při odstředivých ventilátorech a čerpadlech se i menší změny v otáčkách motoru promítají do významné změny uloženého zatížení a roční spotřeby elektrické energie.

5. Soft-start zařízení na velkých elektromotorech snižují poplatky za spotřebu energie

Soft-startéry mohou snížit vaše účty, ale nečekejte žádné výrazné snížení poplatků za elektřinu. Při startování motoru elektrický proud často dosáhne 5 až 6 násobek běžícího proudu motoru s plným zatížením. Tehdy se vytváří teplo, nepřítel motoru. Softstartéry zvyšují napětí, které je aplikováno na svorky motoru, což omezuje startovací proud a tím pádem pomáhají snižovat množství nežádoucího tepla. Takto softstartéry prodlužují životnost elektromotoru, zejména u motorů, které jsou často opakovaně zastavovány a spouštěny. Tímto se však poplatky za elektřinu od veřejných služeb nijak neovlivní. Pokud se na účtu měří a účtuje spotřeba elektřiny, elektroměr měří průměrný spotřebovaný kW za každých 15 nebo 30 minut. Naproti tomu soft-startéry ovlivňují výkon motoru jen během několika sekund. To znamená, že nižší příkon motoru v takovém krátkém čase je velmi zanedbatelný ve srovnání s časovým obdobím, kdy se vypočítávají odběrové poplatky.

Pilové ploché elektromotory skladem

Všechny pilové motory nahozené na našem eshopu máme téměř neustále na skladě. Vaše objednávky tak víme vyřizovat ve velmi krátkých časech a stále se zlepšujeme. I proto se k nám zákazníci rádi vracejí a objednávají opakovaně. Pokud máte jakékoliv dotazy o pilových elektromotorech nebo jiném sortimentu, který máme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Ať už telefonicky nebo emailem, jsme vám nonstop k dispozici.

Pilový plochý motor obchod

V našem obchodě s motory si vybere skutečně každý. Uvádíme pár důvodů proč nebudete litovat koupi pilového motoru od nás:
– vysoce spolehlivé motory
– jednoduchá montáž motorů
– dlouhá doba provozu
– nejlepší poměr ceny a kvality na trhu